HAKKIMIZDA

Kürekalıp, CNC metal işleme, enjeksiyon kalıp tasarımı, plastik kalıp ve kauçuk kalıp hizmetleri veren uzun yıllardır edindiği kalıp alanındaki tecrübesini tüm alanlarda kullanmaktadır. Firmamız, en düşük maliyetle optimum faydayı sağlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda müşterilerimizle kısa vadeli değil uzun vadeli ilişkiler kurar, onlara çözüm odaklı hizmet sunarız.

Kürekalıp olarak firmamızın temel misyonu müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize proje teslimatına kadar sunduğumuz desteği ürün teslimatından sonra da gerçekleştirerek çözüm ortağı oluruz. Yüksek teknoloji ile entegre yöntemlerin yanı sıra geleneksel kalıp tasarımı konusunda edindiğimiz tecrübeyi aktırırken hızlı ve ulaşılabilir bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Yüksek Teknoloji ile Seri Üretim

Kürekalıp, optimum fiyat seçeneklerinin yanı sıra yüksek teknoloji ile entegre edilen üretim teknikleriyle seri üretim gerçekleştirmektedir. Otomotiv, savunma, enerji, tekstil, medikal, beyaz eşya, telekomünikasyon gibi sektörler başta olmak üzere ana ve yan sanayi kurumları için kalıp imalatı ve makine parça üretimi gerçekleştirmektedir.

Kürekalıp, ülkemizde verdiği hizmetlerin yanı sıra Dünya çapında da sektörel başarılar elde etmektedir. Gelişime açık bir firma olarak değişen ve gelişen teknolojiyi üretim tekniklerimize entegre ederek seri ve kusursuz imalat süreçlerine imza atmaktayız.

Plastik kalıp ve enjeksiyon kalıp tasarımı alanlarında sektörün lider firma olan Kürekalıp, seri üretimin yanı sıra verimliliği de odak noktasında bulundurmaktadır. Yönettiğimiz tüm projelerde ilk hedefimiz her zaman kalite olmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda uygulanabilir ve imal edilebilir mühendislik çözümleri ile müşterilerimize her zaman kalıp veya parça üretiminden daha fazlasını sunmaktayız.

Kürekalıp ile Kusursuz Parçalar

Kürekalıp, tasarımdan üretime proje kapsamında olan tüm kalıp ve makine parçalarını bitiş aşamasına kadar gerekli testlere tabi tutarak uzun ömürlü ürünler imal etmektedir. Ayrıca makine parça üretiminde her makine parçası için uygun üretim tekniğini kullanarak ihtiyaç duyulan parçaları en iyi şekilde üretmektedir. Bulunduğumuz sektörde her türlü makine için kusursuz aksamları üreterek büyük bir işlem hacmine sahibiz.

Kürekalıp, kauçuk kalıp, plastik kalıp ve enjeksiyon kalıp tasarımı konusunda sahip olduğu uzmanlığı CNC metal işleme ve makine parça üretimi için de göstermektedir. Firmamız, hizmet verdiği her alanda olduğu gibi sunduğu kaliteli hizmeti sadece tasarım ve imalat aşamasında göstermekle kalmayıp aynı zamanda proje tesliminden sonra da müşterilerine uzman ekibi ile çözüm ortaklığı imkanı tanımaktadır. Uygun tasarım teknikleri, seri üretim, teslimat taahhüdü, çözüm ortaklığı, uzman kadro ile 7/24 destek ve optimum maliyetler ile hizmet kalitesini artıran Kürekalıp’a iletişim adreslerinden her an ulaşabilir, sizler için sunduğu kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.